bolak

Pomůžete adminům?

Měsíc červenec prý bude ve znamení oprav a vylepšení místního webu, tak jsem si říkal, jestli by nebylo dobbré jim nějak dát vědět, na co konkrétně by se měli zaměřit. Jestli pamatujete, nedávno jsme něco posílali, ale tenkrát se k tomu moc lidí nevyjádřilo, tentokrát by to chtělo aby se zapojilo o něco širší publikum. Takže kdo chcete, tady jsem vypsal pár nápadů, několik málo drobností, které tu buď chybí nebo jsou špatně a kdo budete mít zájem a čas, tak se můžete účastnit průzkumu.

Stáhnete si soubor ZIP > http://www.uloz­.to/xua9PaP/po­mozte-adminum-zip uvnitř kterého najedete dva dokumenty. Jeden s příponou TXT kde jsem vypsal těch pár nedostatků které jste tu kdysi dávno po diskuzích zmínili a přidal ještě „pár“ dalších, kterých jsem si zase všiml já osobně. Druhý soubor má příponu XLS a tam budete návrhy hodnotit tak že k jednotlivým bodům do sloupce ZNAMKA napíšete známku (ohodníte nápad číslicí od 1 do 5, jako ve škole). Jednička je výborné, pětka je humus.

Jak budete mít hotovo, tak mi to pošlete na email doktorbolak@seznam.cz , který je mimo jiné uvedený i v XLS dokumentu. Já pak hodnocení vás všech (pokud teda dorazí alespoň od dvou lidí) zprůměruju a vytvoří se jakýsi žebříček nejnutnějších změn/oprav/vy­lepšení podle potřebnosti. Ten pak těm páprdům nahoře zašlu.

Pokud by měl někdo dojem, že jsem na něco zapomněl, tak v dokumentu je místo i na tohle, můžete to tam dopsat, dole pod nápis „vaše vlastní návrhy“.

PS: Některé náměty si můžou vzájemně odporovat, ale to neznamená že je nkde chyba. Jiné vám můžou připadat jako absolutní nesmysly, ale to neznamená že je někde chyba. A některé tam dokonce můžou bejt i dvakrát nebo už jsou dávno zavedené, a to sice znamená že někde chyba bude, nicméně o mně se tu ví že „opisuju a podvádím“, takže to prosím tiše přejděte…

Doplňuji:
Tak, nakonec jsem se rozhod pro jinou variantu hodnocení.
Tady máte dotazník s první pěticí návrhů > http://namety­.vyplnto.cz/

Každý návrh zařadíte do jedné z uvedených kategorií, napíšete svoje uživatelské jméno odsud, aby bylo vidět kdo už hlasoval a kdo ještě ne a odkliknete. Je potřeba znát názor většiny, než se to odešle dál, takže čím víc vyplněnejch dotazníků, tím líp, takže hlasujte i vy co mě nesnášíte :) nebo hlavně vy co mě nesnášíte, vždyť říkám že je potřeba znát názor většiny.

Další várka návrhů přijde buď zítra, nebo někdy jindy.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Překvapivě se mi to podařilo stáhnout a slibuji, že to podrobně prostuduji. Jen mne tak napadá, proč nezaložíš vlastní odpovědní server, který by vyplnil mezeru v nabídce, protože tak úplně nevyhovuje ani jeden z nemoderovaných stávajích serverů ( poradte.cz, odpovedi.cz, ontola.cz … ). Zkušenosti a čas bys na to měl, určitě by byl ze všech nejlepší 🙂.

Další odpovědi
anonym

Soubor mi sice nelze stáhnout, ale podle toho jak jsem poznala bolaka nenapsal určitě žádné krávoviny. Tak jenom přeji aby všechno dobře dopadlo.
Doplňuji:
Vlkem je již dotazník vyplněný, tak snad trochu pomohu k vylepšení těchto stránek.

led

„100 pripomienok Dr.Bolaka“ je krásna práca, hodná aj verejnej diskusie. Je to vlastne návrh na rekonštrukciu stránky.
to PS. o nezmysloch a opisovaní …, robia to aj vysokí funkcionári (len sa tým taja), aj nezmysel je hodný zamyslenia. Len dúfam, že to nebude trvať 100 dní slávy reštauratéra dr.Boláka a potom ticho.
Doplňuji:
hlásim 5 návrhov kliknutých

Drap

A budou mít zájem ?. Pokud by měli admini zájem, tak myslím že většina lidí se ráda připojí

briketka10

prosím tě napiš tam, jestli tam někdo nahlásil 1000 otázek, když tady zmizelo 1000 bodů jo..
já mám půjčený NB nemůžu nic stahovat ani filmy, jedině bych ti mohla napsat na mejlík a pošleš mi ho jde to ??
a já bych se vyjádřila v něm, ten tu mám :D
Doplňuji:
oba dotazníky již vyplněny a odeslány :)

www

Myšlenka není rozhodně špatná.
Jen se obávám, že se nemusí setkat u provozovatele s pochopením ☹. Zaprvé má již zakoupený SW (jak pro ČR, tak i SR) a musel by platit za změnu na obou. Zadruhé svým podnikatelským záměrem sleduje spíše zisk a co si myslí uživatelé může mít klidně (za předpokladu, že je spokojen s výdělkem) na háku 😁.
Zkus to, za pokus to stojí! Osobně jsem skeptický.

vlk samotař

Je mi líto,ale jak jsem psal rozsedl jsem si brýle a jiný mi ještě nestihly udělat tak to nepřečtu.Zvětšovat to na 300% to je na dlouho.

fablen

díky za aktivitu bolaku – oba dotazníky co přišly e-mailem už vyplněny a odeslány.

Damiana

Tak jsem ti to vyplnila, doufám, že to k něčemu bude…:-)

bolak

Damiana: to si piš že bude, minimálně už sem na tom urval 16 hvězdiček!!!

bolak

draxler: buď odpověz na otázku nebo to hoď do dikuze

anonym

To ti pravda tolik vadí, žes jí musel umlčet?
Původní znění -
Je na čase, aby tě konečně někdo demaskoval, po loňském Banu, ses uchýlil na Poraďte, kdes narazil daleko dřív, takže to zkoušíš už napotřetí, což je ubohé, zbabělé a infantilní.
Mimochodem, mnozí už to vědí, takže tě už ani nemohou brát vážně.
Pro srovnání poslední pokus téhož překabátěného loni v srpnu: (podobnost čistě nenáhodná)
kosaaaak Okem zaujatého divaaaaka …aneb co mi tu chybí.
Protože mi dnes bylo velice jemně naznačeno, že se tu v brzké době plánují nějaké ty změny a že pro mě bude září pravděpodobně konečnou stanicí, tak než mě admin zcela vydeletuje, (představuju si to jako takovou jednoduchou proceduru, kdy mě uchopí levým tlačítkem myši a přenese mě na plochu, na ikonku koše) tak bych se ještě o pár myšlenek podělil. Samozřejmě že toto není otázka, tudíž bude zřejmě opět porušeno nějaké to neprůstřelné pravidlo a přibude další zářez do větve kterou si pod sebou již desátý den řežu, nicméně když jsem to posledně jako otázku zadal, bylo to pochopeno jako jakási kritika zdejšího systému a reagovalo se na mě stylem: „co ty jsi vůbec zač že si dovoluješ ptát se na to jak by se dala poradna ještě zlepšit“. Samozřejmě že už si pak do té otázky nikdo netroufl nic napsat, takže tohle prostě neberte jako nějakou stížnost, jsou to jen mé osobní pocity/nápady ve kterých se můžete dosyta porýpat.
Takže, co že mi tu vlastně schází:

  1. Možnost opravit překlep v názvu otázky a v podrobnostech otázky.
  2. Možnost nahrání vlastního avataru.
  3. Možnost při nahlášení závadné odpovědi udat důvod, stejně jako funguje při nahlášení závadné otázky.
  4. Možnost zadat hlas do vlastní ankety. Někdy to totiž vypadá jako kdybych vyzvídal od ostatních a sám se nechtěl podělit.
  5. Možnost připsat podrobnosti k anketě.
  6. Možnost odebrat otázku ze zajímavých.
  7. Upozornění ve vlastním profilu v diskuzích a mojich otázkách, kdy byla naposled přidána nová odpověď. Taky by mohla být zavedena možnost, aby byly v profilu otázky a diskuze řazeny ne podle zadání otázky ale podle nejnovějšího příspěvku. (otázka s nejnovějším příspěvkem by se pak přesunula automaticky nahoru)
  8. Pak už jsou tu jen takové drobnosti. Já osobně mám rád statistiky, tak mě takové věci jako žebříček nejužitečnějších odpovědí (odpovědí s nejvíce palci) nebo kterého uživatele já osobně nejvíce hodnotím a kolik už jsem komu rozdal bodů, připadají zajímavé, ale možná jsem sám.
  9. Ještě mě tak docela není jasné, proč tu není vnitřní pošta a jestli je nějaká jiná možnost, když chci někoho kontaktovat (a on má zrovna skrytý profil), mu sdělit že ho chci kontaktovat, než ta že mu prostě musím napsat do jeho otázky nebo někam do diskuze svoji emailovou adresu, tak aby ji všichni okolo viděli.

Toť vše.
Jakékoli reakce, nebo spíše vysvětlení, proč je to tak jak to je a proč to co navrhuju já je naprostá zhovadilost, jsou samozřejmě vítány.

bolak

Jaká pravda, jak umlčet? :))) Nebyla to odpověď na mojí otázku, tak jsem ti férově sdělil, že by to bylo dobré napsat do diskuze a neucpávat otázky nesmyslama. Ty jako kodexofil bys to měl snad chápat ne? Asi už jsi zřejmě psychicky v koncích nebo nevím…

Vidíš že tady v diskuzi ti to klidně nechám, tady mě nijak nevadíš, ale budeš mi muset vysvětlit pár věcí…

  1. Demaskoval? Co to přesně znamená?
  2. Po loňském banu jsem se umístil na poradte? To jako že už jsem tu byl dřív a dostal ban? Tady byl někdo dlouho na sluníčku :)))
  3. Na poradte že jsem narazil? Myslíš když jsem odešel protože se mi nelíbilo že mi cenzurovali otázky a odpovědi? Tak to máš pravdu, to sem fakt narazil… To že tam někdo pro výstrahu napsal že mám ban, neznamená že tam nesmím. Řákal jsem ti ať si ty svoje nesmysle předem ověřís Draxlere, než je sem začneš cpát.
  4. To že sem pořád dokola posíláš moje staré příspěvky, mám si to vyložit tak že beze mě nedokážeš žít? A to už jsem tu přece několikrát napsal já sám, tak proč se tváříš jako žes objevil ameriku?

Jasně že sem to psal já – ty nápady na vylepšení odpovědí jak uvádíš, ale tenkrát o tom nikdo z místních nechtěl moc slyšet, oni spíš poslouchali tebe, tehdá se tě tu totiž spousta lidí nevímproč bála, zřejmě asi protože umíš dobře mlžit a vyvolávat v lidech dojem, že to tomu tady taknějak velíš, že to tu máš pod palcem, ale rok je ten tam a teď už je tu z tebe jenom taková srandovní postavička. Člověk kterej se pod nějakejma trapnejma záminkama vtírá lidem do domácností a vyhrožuje místním uživatelům žalobama, ten prostě k smíchu bejt musí, no uznej sám :).

Poď, napiš mi ještě něco hezkýho :)). Bav mě.

anonym

Sláva ti natolik stoupla do hlavy, že sám sebe přesvědčuješ, že si můžeš dovolit cokoliv a ani jsi nepostřehl, že sis podepsal ortel.
Vzhledem k opakovanému porušení Zákona na ochranu osobních dat a údajů a odkazu na platnou legislativu v kodexu, byl podán podnět na ÚOOÚ a kopie pro provozovatele.

led

Páni,
„ani jsi nepostřehl, že sis podepsal ortel“ nepochopila som,
Ortiel tu môže vynášať užívateľ a nie admin? Myslela som doteraz, že užívatelia len navrhujú a ortiel vynáša admin. Je tu nejaká novinka, o ktorej nevieme? Osobné spory nepatria náhodou do pošty s vylúčením verejnosti?
Páni! Súdruhovia! Nemáte pocit, že rozbíjate dobré základy tejto stránky – komu to prospeje?

led

Bolakova otázka znela „Pomůžete adminům?“ a nie „Rozbijeme to dobré, čo sa tu urobilo?“

Drap

Udělej si především pořádek u sebe a u těch tvých noshledů, které prosazuješ bez ohledu na jakoukoli morálku

bolak

co je to ÚOOÚ to je něco jako LOL? nebo nějakej smajlík neboco? nevim, nerozumim tomu :) podej podnět a sejdeme se teda u toho soudu když říkáš, mě poznáš snadno, budu ten v tričku a v kraťasech..

jen nevím proč tak složitě, jestlis mě chtěl pozvat na rande, stačilo normálně říct.. :))

Sůwa

Dr.Axl – jen to zkus zas někomu vyhrožovat nějakým ÚÚÚÚ a uvidíš ten tanec. Od chvíle kdy jsi tu zveřejnil o mně údaje získané soukromou cestou, navíc ještě překroucené a další vyloženě lživé, mám už pěknou sbírku tvých vstupů a věř, že by ti jejich souhrnné zveřejnění neprospělo ani u tvých pár zbývajících příznivců, natož někde u vyšších instancí. Doba tvé „slávy“ je dávno pryč, tak se s tím zkus vyrovnat a zmlkni, nebo hledej uplatnění jinde. Tady už ti pšenka nepokvete.

vagra

Sůwo, moje řeč.
Před nedávnem jsem si sám sobě slíbil, že už nebudu na toho „nádheru" reagovat, ale copak to jde, když tady řádí dál?
Dokonce ještě přitvrdil!
Zastrašovat žalobou, to je jeho taktika vůči lidem, kteří s ním nesouhlasí, nebo ho už prokoukli, a přestali „ žrát" ty jeho lži a líbivé fráze.
Myslel jsem si, že administrátoři si s jeho výmysly udělají pořádek!
Mám pocit, že jsem se mýlil.
Nebo že by se už konečně v pověstném kotli, začala vařit voda ? 😁

bolak

www: věř a víra tvá tě uzdrawwwí

Já sem v tom optimistickej, protože už mi bylo odpovězeno, že se připravuje další aktualizace stránek. Samozřejmě v tý době se ještě celej ten jejich aspateam nemusel zapojovat do hromadné resuscitace otázek našich otázek…

bolak

led: to je první část…

briketka10

prosím tě napiš tam, jestli tam někdo nahlásil 1000 otázek, když tady zmizelo 1000 bodů jo..
já mám půjčený NB nemůžu nic stahovat ani filmy, jedině bych ti mohla napsat na mejlík a pošleš mi ho jde to ??
a já bych se vyjádřila v něm, ten tu mám :D

bolak

Drap: napsali mi že se všema návrhama budou postupně zabejvat, ale bylo by dobrý, abychom nějak společně jako celek, vytyčili ty který jsou nejpotřebnější a který nám značně komplikujou kvalitu života na odpovědích :)

A na těch aby začali pracovat nejdřív…

bolak

sůwa: protože jsem lempl :)

Sůwa

Ale chytrej lempl, třeba by se s tím něco dalo dělat. Blbců je všude dost a pracovitej blb je pořád jen…

hanulka11

tak už vím název nového servru
lempl.cz

bolak

to má moc písmen, kvalitní weby maj tři písmena, tudíž nejlepší by bylo zaregistrovat si polskou doménu > „lem.pl“

..bohužel tyhle stránky už má zabraný jinej lempl :´( http://lem.pl/

Sůwa

No, vypadá to, že o tom aspoň přemýšlíš. Najdeme nějaká symonyma pro lempla, neboj. Název bych ale hledala až jako poslední, nejtěžší bude překonat tu počáteční lenost, ale když si spočítáš, kolik, jsi už tady vynaložil energie a nic z toho, tak to by mohla být motivace. Taky sám sobě nebudeš moct dát BAN. Dobrou noc.

Sůwa

Co třeba Dr.Bol ?

hanulka11

tak dáš bol .ak

hanulka11

tak vymýšlejte- já jdu taky hloubat… pod prostěradlo mějte se tu – dobrouky