Ruben

Pomuže nám někdo s překladem z angličtiny?

Pomuže nám někdo s překladem z angličtiny? Dobrý večer, Potřebuji pomoc s anglickým textem. Je toho dost – zkoušel jsem to překladačem, ale kvalita je tak mizerná, že mám pocit, že si při korektuře toho co vyplyvne, že si spíše vymýšlím. Kdyby se dalo pomoci s přeložením alespoň pár stránek, moc by to pomohlo, nebo kdyby byla rada na koho se obrátit. Komerční překlad na ten nemáme zdroje. Jedná se o náš studijní mnateriál který se potřebujeme naučit. Je to opravdu zajímavý text. který stojí za přečtení. Za každou i malou pomoc, jsem vděčný a se mnou i celá naše studijní skupina. Děkuji moc. Ruben ruben.ribnik@seznam.cz

Odpovědi
krska

Ahoj Ruben, rada vám pomužu s překladem, rada vyuziju jakoukoli prilezitost opakowat a prowetrawat swoje znalosti, staci poslat text na krska.k@seznam.cz.. budu se snazit odpowedet co nejrychleji.. :)