Tom.Noddy

Pomůže na psí blechy ocet, popř. jiný „babský“ osvědčený přípravek?

Nejlepší odpověď
mosoj

Pomůže Frontline nebo Frontline combo. Bohužel ale není zrovna nejlacinější.

Jinak podle pana Kemra psí blechy na člověka nejdou, takže já zřejmě nejsem člověk.

Další odpovědi
elektrikář

Pomůže jen chemie z drogerie pokud nechcete být sežraní za živa.Bohužel psí blechy si hostitele nevybírají nabaští se na každém teplokrevném živočichovi.

Zplic

Babský recept bych vám neradil. Nejosvědčenější je nechat psovi aplikovat kapičku, kterou vám prodají jen u veterináře.

Zdroj: www.vymazlenec.cz/

walerianecek

Urcite mrkni i tady na ten web https://www.chra­nime-psy-proti-klistatum.cz/. Tam najdes spousty informací, který se v péči o psa fakt hodí.

Sabulak

No, to taky teda jen koukám… Nevím, ale já bych taky nic nevymýšlel. Vždy kupuju v lékárně… Ale ty jo, tuhle tabletu jsme ještě neměli… Musím na vet a zjistit co a jak :)

Kajolka

My jsme to taky dřív taky tak dělali, ale nikdy ta tableta nebyla dobrá. Byla hořká, a to ji pes pak nesní, no. Proto jsem ráda, že jsme dostali typ od vet na tu tabletu Simparica. Ta je totiž ochucená.

Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.