annas

Pomůže mně někdo?

Včera jsem normálně telefonovala přes Skype. Dnes volal známý, já ho slyšela, ale on mě ne. Objevil se nápis, že mám zesílit mikrofon. Zřejmě někde v počítači, protože na sluchátku je zapnutý, reproduktory jsou rovněž zapnuté.
Zkoušela jsem vše, co nějak se zvukem souvisí, ale nejsem takový odborník, abych na to přišla sama. Kam se mám ještě podívat?

Děkuji.
Doplňuji:
Ještě jednou děkuji. Vyzkoušela jsem všechny možnosti, které jste mně poradili, vypnula i automatiku a Skype funguje. Nedovedete si představit, jakou mám radost, že jsem to zvládla sama a nemusela žádat o pomoc svého známého.

P. S. Vůbec nevím, kterou verzi Skype mám, ale není to dlouho, kdy jsem ji aktualizovala.

Nejlepší odpověď
mosoj

Mám XP .
ovladácí panely/zvuky a zvuková zařízení

Na kartě zvuky a zvuková zařízení zvolit tlačítko „hlas“ a záznam hlasu. Pomocí tlačítka zvolit " test zařízení" provést test a podle ukazatele nastavit hlasitost.

Doplňuji:
Ještě přímo ve Skypu.
nástroje/nastavení/ zvuková zařízení

Mám verzi 4.2.0.169
Sama se mi přeinstalovala starší verze.

Další odpovědi
Bumbes

viz odkaz
Doplnění:
Je důležité aby nebylo označené fajfkou ztlumení mikrofonu a aby byl zesílen klidně na maximum.
Pokud se nedá nastavení mikrofonu ovládat, je třeba přeinstalovat ovladač zvukové karty.
Také se vyplatí vypnout v nastavení Skype automatické nastavení zvukových zařízení.
Pro zajímavost – díky poruchovosti a horšímu nastavení prostředí Skype4 se dost uživatelů vrátilo k verzi Skype3,8.

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/podle-rady-co-jsem-zde-dostal-jsem-spustil-skype-diky-jeste-mi-ale-nejde-mikrofon-jak-se-v-pocitaci-aktivuje

vagra

Po zapnutí Skypu-nad fotkou kliknout na nástroje-pak nastavení-zvuková zařízení-v rámečku mikrofon určit mikrofon,který používáte,a dole na té samé stránce nastavení uložit.Pak ještě uskutečnit zkušební hovor./ten je možno uskutečnit na té samé stránce-dole/
To je běžná vada Skype-je ho třeba usměrnit.
Ono se to,někdy samo přemiklíkuje./přeš­teluje,přenas­taví/

Luss

Zvuk se da ovladat jeste v pocitaci. Bud mate dole na liste vpravo takovou ikonu jako amplion nebo v „ovladaci panely“ – „zvuky a zvukove zarizeni“ a tam se da ovladat hlasitost. Jinak me uz nic nenapada. :/

annas

Luss, to mám zapnuté na nejsilnějí a nic se neděje. Děkuji. Možná někdo přijde s další radou.

Luss

Tak to nemam tuseni, co by se jeste dalo kde zesilit. Snad se objevi nekdo pres pocitace s nejakou radou.