FERYLENA

Pomůže mi prosím někdo ohledně předního skla na autě Daewoo Lanos.Guma se odlepuje od karoserie.Čím se dá zalepit a jak?

Lze přilepit sklo v gumě na karoserii,nebo jaký má být postup?
Děkuji za info.
FERYLENA

Odpovědi
anonym

Já u čelního skla použil vteřinové lepidlo, které kupodivu už drží snad 3 roky.

mosoj

Ano přední sklo je lepené. Otázka je jestli pod gumou není karoserie rezavá.
Na lepení se prodává sklo zvlášť a pak celý set s lepidlem i gumou dohromady.
Sklo se ale musí speciálním drátem odříznout a pak přilepit očištěné staré sklo do nové gumy.