Pomůže mi ortoped s hrbem na zadech?

Dobrý den, mam hrbata zada a chci s tim rychle zkoncovat. Myslite, ze by mi s tim pomohl nejaky ortoped? Ze by mi dal nejake cviky a tak?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Protože příčin může být více než se ti může zdát, začni návštěvou svého praktického lékaře.
Možná stačí poradit on, nebo tě pošle na další specielní vyšetření a může jich být i více.
Zkušenost z rodiny

Další odpovědi:

Zlatý

hrb je široký pojem poškození páteře. Pokud se fakt jen hrbíš, tak ti 1cvik dám: dej si nějakou tyčku za zády mezi lokty a tak choď a seď ..třeba delší vařechu. Bába nás tak narovnala už odmalinka ,)

Stříbrný

No de voto jestli je to z úrazu ,nebo špatným držení těla.

Zlatý

Doporučuji co nejdříve navštívit svého praktického lékaře. Ten posoudí, jestli stačí nějaké speciální cviky, nebo Tě odešle k odbornému vyšetření. Čím dříve, tím lépe. Opravdu nečekej.

Pokročilý

Myslím, že ano. Mám pár kamarádů, kteří měli problémy se zády, a na ortopedii se to dá napravit.

Pokročilý

Možná si nedávat baťoh pod oblečení?
Nevím,mi také říkali,že budu mít hrb,když se budu hrbyt,tak prý ať se narovnám on tam nebude.Tak jak ti se udělal?Tak udělej po zpátku a on zmizí.
Jinak jestli to vadí ostatnám,tak řekni,že nosíš Zemskou tíž na zádech a ono by ji neunesli..
A on ti vadí?Stejně tě budou mít lidi rádi,jaká jsi ne jak vypadáš.Alespoň poznáš lehčeji lidi..A každý člověk má nějaký ten hrb na sobě.
Jinak nevím a přeji úspěch.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.