Avatar uživatele
Trdllo

Pomůže mi ortoped s hrbem na zadech?

Dobrý den, mam hrbata zada a chci s tim rychle zkoncovat. Myslite, ze by mi s tim pomohl nejaky ortoped? Ze by mi dal nejake cviky a tak?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, gagaga před 3876 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Protože příčin může být více než se ti může zdát, začni návštěvou svého praktického lékaře.
Možná stačí poradit on, nebo tě pošle na další specielní vyšetření a může jich být i více.
Zkušenost z rodiny

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

hrb je široký pojem poškození páteře. Pokud se fakt jen hrbíš, tak ti 1cvik dám: dej si nějakou tyčku za zády mezi lokty a tak choď a seď ..třeba delší vařechu. Bába nás tak narovnala už odmalinka ,)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
redy

No de voto jestli je to z úrazu ,nebo špatným držení těla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Doporučuji co nejdříve navštívit svého praktického lékaře. Ten posoudí, jestli stačí nějaké speciální cviky, nebo Tě odešle k odbornému vyšetření. Čím dříve, tím lépe. Opravdu nečekej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bobík147

Myslím, že ano. Mám pár kamarádů, kteří měli problémy se zády, a na ortopedii se to dá napravit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klob1

Možná si nedávat baťoh pod oblečení?
Nevím,mi také říkali,že budu mít hrb,když se budu hrbyt,tak prý ať se narovnám on tam nebude.Tak jak ti se udělal?Tak udělej po zpátku a on zmizí.
Jinak jestli to vadí ostatnám,tak řekni,že nosíš Zemskou tíž na zádech a ono by ji neunesli..
A on ti vadí?Stejně tě budou mít lidi rádi,jaká jsi ne jak vypadáš.Alespoň poznáš lehčeji lidi..A každý člověk má nějaký ten hrb na sobě.
Jinak nevím a přeji úspěch.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek