Hally007

Pomůže mi Nordic walking zhubnout?

Potřebuji zhubnout 10 kg a mam čas 3 hod týdně na tuto činnost. Máte zkušenosti s Nordic walking?
Tady píšou, že je NW je jeden z nej. cvičení na hubnutí http://www.eblo­geri.cz/jake-sporty-jsou-nejlepsi-na-hubnuti/

Nejlepší odpověď
gecco

Jo – je to kondiční cvičení – když budeš 3× týdně hodinu chodit, určitě ti to pomůže…
Ale zase ty hůlky tak nepřeceňuj – základem je rychlá dynamická chůze nebo klus…
😉

Další odpovědi
da ny

Každá „zdravá“ pohybová aktivita člověku jen prospěje.
Nordic walking v přírodním terénu je skvělá volba.
Pohybovou aktivitu bude třeba doplnit vhodnou a pestrou stravou, hlavně netýrat těo „hladovkami“ (hrozí obezita z malnutrice) a nesmyslnými dietami.
Přeji hodně vytrvalosti, trpělivosti a úspěchů :D

Zdroj: http://behame­.cz/111/pro-zacatecniky-kombinujte-beh-s-chuzi/

štamgast

Nic proti, ale když vidím ty důchodkyně s těma tyčkama chodit po venku, jak tím jenom hladí tu zem (nebo do ní naopak až příliš bodají) tak se mi to zdá jako hovadina.

verka

Nejdříve si vyber správné hůlky a nauč se je používat. Procvičí ti celé tělo a šetří ti klouby. Na deset kilo máš tak rok, a byl by to úspěch. /pro štamgasta:Důchod­kyně s hůlkami není Nordic walking, to jenom mají pomůcku do Lídlu, aby se dostaly dřív ke zboží./

arachis

10 neshodíte určitě,tělo je prevít,půjdou dolů tak 3kg,ale za to si užijete na čerstvém vzduchu a trochu vylepšíte kondičku.