Pomůže mi někdo s wifi?

Zdravím,potřebuji radu.....Mám notebook tak 4 roky a většinou jsem s wifi neměl problém ale od včera když se připojím na vlastní wifi,tak mi to prostě ukazuje že jsem připojen,že mám přístup k internetu ale nejde mi skype,ani hamachi a internet mi jde jen na opeře,firewall je off a když jsem chtěl napsat do poradny na živě cz tak mi to napsalo tohle:Velmi se omlouváme za zdržení, ale počítačová síť, ze které se připojujete, ještě nebyla zařazena do seznamu důvěryhodných.....nevíte někdo co s tím?

Odpovědi:

Problém nebude mít souvislost s wifi (pokud nejde o wifi ´cizí´*) - zkus se připojit kabelem a - pravděpodobně, bude hláška táž.
Projeď si počítač antivirem (např. Eset-online http://www.eset.com/… , případně - máš-li Avast, Test po restartu), jestli náhodou nemáš nějakého ´broučka´.
___
*) pokud nejsi vlastníkem/adminem připojení, ověř si, zda tě někdo oprávněný neomezil

Bronzový

Zkus restartovat notebook i router třeba to pomůže. Poté zkus dát start->spustit->napiš tam cmd ->otevře ti to přikazovou řádku, napiš tam ping google.com pokud to bude vypisovat ping tak by ti měl jít internet a bude problém někde v portech nebo tak nějak.
Hele a zkoušel si vypnout jedno z toho protože pokud se nepletu tak skype i hamachi jedou na stejnym portu, tak se možná nesnesou dohromady.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.