Meffinka

Pomůže mi někdo s angličtinou?

Potřebuji odeslat zprávu v angličtině, ale ještě ji úplně neumím a z googlu to není přesný. Tady je text: ,,Ahoj. Omlouvám se, že píšu pozdě. Prázdniny jsem si skvěle užila a postoupila jsem do druhého ročníku. :) Tento rok se učím tančit, ale jinak se mi daří skvěle. Už si přeji, aby skončila škola. A jak se daří tobě? :)" Kdyby jste mi tohle někdo pomohl přeložit, byla bych moc ráda, chtěla bych odpovědět co nejdřív. Děkuju moc

Odpovědi
Miroslavst

Napiš to zjednodušeně:
Ahoj, škola stojí za prd. Už aby byly prázdniny. A co ty?
Hey, school is shit. Had to do. And what about you?

Fred

Nebudu tvrdit ze je moje anglictina nejak dobra, ale zhruba by to mohlo znit asi takhle:
Hello, I am sorry, I write so lately. Holidays are very good and I go to second year-class. :)
This year I learn dancing. I already wish school finished. And what about you? :)

forward

Hi. I do apologize for writing late. I enjoyed the holiday superbly and then I moved to the second grade :) I have started to learn dancing this year, but I am well anyway. I am already looking forward the end of the school. And what about you? :)

kropitko

jo,jo,já vám poradím jen jedno počkejte,až se vrátí quentos z turnaje…