Damiana

Pomůže mi někdo nalézt (mám dojem) čínský film?

Kdysi jsem viděla čínské (možná) drama o dívce, která byla (snad) jako nezletilá, stranou vyslána jako pionýrka – pomocnice v zemědělství a skončila na asijské stepi, na samotě u svérázného, zanedbaného pastýře. Stále čekala, až jí služba skončí a z vděčnosti nad tím, že se nad ní hodnostáři, kteří tam dojížděli, slitují a pomohou jí vrátit se zpět, se z ní stala jejich sexuální otrokyně. Byl to hodně drsný, dramatický, psychologicky laděný film, ale nemohu si vzpomenout na název. Ráda bych ho znovu viděla. Neříká vám to něco? Díky.:-)
Doplňuji:
Ano, to je ono! Moc děkuji Česílko:-)

Nejlepší odpověď
anonym

► Vyobcovaná ◄, drama, Čína / Hong Kong / USA, 1998, 99 min
Doplňuji:
Briketka10, nelze mi odeslat vnitřní poštou zprávu, film jsem nestahoval.

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/69672-vyobcovana/

bolak

hm, napsal jsem do googlu „vězní dívku“ site:csfd.cz a vyjel mi Pantáta Bezoušek…

Damiana

No prosím, a na tebe jsem sázela…:-(
Btw – na Pantátu se tedy budu muset kouknout, co je to za děsnýho saďoura…:-)

bolak

tak a já se vtírnu i do týhle otázky :), tak já už to mám doma (ten film), co ty? :p

anonym

Damiana, neděkuj, rádo se stalo. 🙂