Avatar uživatele
kralicekkk!

pomůže měsíčková mast na jizvy?

Doplňuji:
a to je co za blbost, že není dobrá??je na základě sádla jak jsem četla takže na jizvy ideální. Proč myslíte, že ne?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4716 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

na jizvy je dobrá kalciová mast z lékarny je na obnovu kůže a celkově velmi dobrá na vše/osobně vyzkoušeno/
Doplňuji:
jistě kalciovou mastí se jen místo potírá a již se nepřevazuje ani nepřelepuje

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Berušinka

Na hotové jizvy ti už nepomůže nic.
Měsíčkové mast i kalciovka je na hojení.
Pokud jsi jinak zdravý člověk a budeš mít nějakou úzkou ranku, tak ani ta kalciovka nutná není, tělo se s tím vypořádá samo.
Pokud je to větší rána, tak určitě za doktorem, ať to sešije k sobě – jizva je užší a menší. Při větších ránách bych i tu kalciovku použila – urychlí to hojení, ale když už se dá kalciovka, tak to ničím nepřikrývat ať to dýchá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Valky

Podle mě je měsíčková mast dobrá na všechnooo… Doma bych se bez ní neobešla, mám šťípanec, odřeninu, zanícené místo, záděry a vždy pomůže… Moc jizev nemám, takže jsem to nezkoušela… Ale zkuste a uvidíte, třeba to zabere, mastná je dost a má hojivé a regenerační účinky, podle mě to tak od věci není!.. :o)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tazatelka

Ne! nepomúže žádná mat, tedy v to,m smyslu, aby po ní jizva zcela vymizela.
Jizvy Vás zbaví laser, ale pojišťovny ho nehradí.
Pokud potřebujete jen jizvy promazávat, vykašlete se na jakékoliv chemicjé přípravky a zvolte obyčejné vepřové sádlo! Vyškvařit, na škvarcích si pochutnat 🙂 a sádlem jizvy promazávat. Pozor, nesmí se ale osolit!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek