marynka29

Pomozte prosím!! =DD

Mám takový malý problém..Dělám matiku a ve wordu musím napsat zlomek..už vím jak na to, to už jsem si zjistila, ale v kartě (záložce) Vložení vůbec nemám políčko s nápisem „Rovnice“. Pracuji s Wordem 2010, tak jestli by mi pomohl někdo, kdo s ním má nějaké zkušenosti…To políčko by myslím že mělo být hned vedle políčka s nápisem „Symboly“. Našla jsem i ten další způsob, ale na to potřebuji nějaký editor nebo co..a tenhle způsob mi přijde jednodušší. Možná že je ještě jiný způsob, jak objevit kartičku „Rovnice“, vážně nevím..Děkuju Vám moc.

Odpovědi
Dochy

Já to tam mám (omlouvám se za parafrázi „Ale mně to funguje“)
Nepodařilo se Ti někdy si toto pole odstranit/zakázat? U mně je to opravdu v kartě „vložení“, skupina „symboly“, mám tlačítka „Rovnice“ a „Symboly“. Zkus na pásu pravým a „přizpůsobit pás karet“ – zkontrolovat jestli tam je, a pokud ne, jestli Ti půjde přidat… V levém výběru dej „Zvolit příkazy z: všechny příkazy“ a snad v seznamu najdeš „Rovnice“