Pomozte prosím..

Potřebuju se co nejvíc zdokonalit..co mám pro to udělat? (vytrhat si obočí, nový účes, oblečení...) a mám si vybrat určitý styl?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Doporučuji navštívit odborníky - kosmetičku,vizážistku nebo aspoň kamarádku,která s tím má zkušenosti a hlavně má vkus,mohlo by to dopadnout spíše naopak!

Další odpovědi:

Zlatý

těžko říct, pro každou se hodí něco jiného. A oblečení s dokonalostí nemá společného pranic.
Vůbec nejlíp uděláte, když se vyprdnete na zdokonalování zevnějšku a zaměříte se na vnitřek.

Zlatý

Navštívit stylistu.

Zlatý

Stylista nebo vizážista jsou docela dobrá volba. Ale z vlastních zkušeností vím, že někteří z nich bývají pořádně střelení a neberou moc ohledy na osobnost klienta, ale za každou cenu se z něho snaží udělat figurku podle jejich "ultramódního" vidění. To je jedna varianta. Také ale znám samozvané "expertky", které nemají samy ani za mák vkusu, ale byly jim vytvořeny (obvykle přítelem) více než adekvátní podmínky k provozování jejich koníčka. To je pak teprve peklo.
Já radím spoléhat se nejdříve na sebe a teprve potom - už s jasnější představou, se někde poradit. Pro začátek si zkus prohlédnout časopisy a vyber si styl, který se ti líbí a je ti nejblíž. Co na tom, že se nepodobáš objektům fotografa. Vyzkoušej podle svého gusta různé druhy oblečení nebo líčení - obojí jde přece sundat (umýt) a změnit. Nejlépe to jde s kamarádkou, ale sama zase budeš mít víc klidu - záleží na tvé povaze. Než razantně změníš účes, vyzkoušej paruky nebo nějaký MakeHair program na PC. Ostatně tam jsou programy a aplikace i na make-up a oblečení.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.