DaZd

Pomozte mi s tímto příkladem.

Spálením 17,4 mg organické látky vzniklo 13,45 ml CO2 a 0,3 mmol vody. Určete empirický a sumární vzorec látky, je-li její Mr= 58.
Napište mi prosím i postup.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Myslím, že by to chtělo si zařídit doučování.Tím, že ti to někdo vypočítá se nic nenaučíš

Další odpovědi
Conchus

No to se musím připojit. Tady se vyskytuje spousta neumětelů, kteří jsou líní se něco naučit a furt otravují. Když vám to někdo vypočítá, tak to neznamená, že se zbavíte blbosti.

kropitko

To píšete písemku? Moje dcera to taky na mně minule zkoušela, mohli použít internet a jí nenapadlo nic jiného, než že napsala mně, abych jí s písemkou pomohla. Jediné co jsem pro ni udělala, že jsem jí poslala několik odkazů, ať si odpověď vyhledá sama. 🙂