kamila44444

Pomozte mi prosím s Fyzikou.. :(

Máme doma laboratoř a nevím co s tím.Je o páce.Na konci je napsané závěr: ..-ale nevím co tam mám napsat.každý říká to,cos zjistila ale to mi vůbec nepomáhá! Je to prostě o páce je tam akorát jen že máme napsat vzoreček,zapsat ho pak větou,zakreslit páku- z učebnice a na konec napsat pomůcky a nevím co má být v tom závěru akorát.Prosím nutně to na zítřek potřebuju.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Napiš že závěr potvrdil teoretický předpoklad, že na delší páce působíš menší silou nebo lze napsat proč se měření nepovedlo, např. že jsi páku velkou sílou zlomila.

Další odpovědi
MacChill

Když se píše nějaký protokol, tak bývá v Závěru buď odpověd na „Úkol“ nebo prostě slovní odpověď na slovní úlohu…