andy

Pomozte mi prosím

ahojky prosím o pomoc.koupila jsem si 2měsíce starý SAMSUNG 5230 a na displeji se mi ukazuje modré Ečko.co to prosím znamená?nemůžu to nikde najít.moc děkuji

Odpovědi
anonym

co se kouknout do návodu na použití.. může to být, že vám běží nějaká apliakce na pozadí například. Pokud je to nějaký druh připojení, tak to v návodu určitě je..

holčička

Mám ten samý mobil a když sjem se koukala tak jestli je to modre E na hoře skoro u baterky.Tak máte zapnutý internet.Schválně jsme ho prošmejdila a kukla na net(nemám ho aktivovvaný ale děla jakože mi najiždí a ukazalo se mi to modre E)Tak si zkuste vypnout net.

GangstaHelper

Znamená to, že telefon je Zaregistrován do sítě Enhanced GPRS („EDGE“, dávám do uvozovek, kdo se vyzná, ví proč).

Proč až teď? Protože dříve jste byla v oblasti, kde nebylo pokrytí touto službou (takže třeba tu oblast zrovna pokryli, to samé se stalo i mi).

Není třeba se nad tím vzrušovat, to, že jste zaregistrováni v té síti neznamená, že je připojení aktivní, to by byla ikona nějak zvýrazněná, třeba když zapnete WAP (všichni operátoři mají hlavní menu svých wapů zadarmo, musí být ale správně nastaven), tak to uvidíte.