Pomozte mi já se stydím a nevím jestli mám proč se stydět nebo nemám

Ahojte mám problém s poprsím mám trojky ale bradavky nemám vystouplé ale zapadlé a stydím se za to a nevím co dělat když se miluji s klukem tak mu nedovolím jít pod podprsenku nebo mám strach,že se mi bude smát nebo ne a nechci aby to pak někde řekl.Co mám udělat aby byly vystouplé?Já se stydím už za to,že mám trojky-
Doplňuji:
Je mi od 19.11 ''16 let'' mluvila jsem s tím se sestrou a ta řekla,že někdo je mít nemusí ale já se s těmi zapadlými necítím moc dobře mě to vadí a je mi to nepříjemné s mámou o tom nemluvím nevím jak bych začala a navíc se za to stydím

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

V tvém případě se jedná o tzv. vpáčené bradavky. Často to bývá vrozená záležitost, která opravdu způsobuje psychické problémy a při milování několikanásobně - to je jasné. Existují sice "udělátka", která mají bradavky "vytahovat", ale ta působí většinou jen chvíli (používají je hlavně kojící ženy). Vpáčené bradavky nejsou jen estetickým problémem, ale ztěžují i hygienu. Nejčastěji se upravují pomocí plastické chirurgie. Mrkni do odkazů, tam o tomto trápení najdeš mnohem víc ...
http://vpacenebradavky.blog.cz /

https://www.google.cz/…

A teď dobrá zpráva - vpáčené bradavky bývají "záležitostí" puberty, pokud jsi ještě hodně mladá, stále se ti tělo vyvíjí a tak se může stát, že za pár měsíců (možná týdnů), budeš mít po starostech!:-))
K lékaři si zajdi, je přece důležité zajímat se o své tělo a vědět co se s ním děje - i po odborné stránce.
No a ta tvá velikost prsů? (Venkovan to trochu popletl, trojky nejsou zrovna malá prsa...:-) Holt, tělo se ti mění a když už se s někým jako dospělá žena miluješ, "musíš" se smířit s tím, že jako dospělá žena vypadáš...:-) a pak ... Co by za to ty, které vyhazují šílené prachy za plastiky, daly...:-)

Další odpovědi:

Zlatý

Se zapadlými bradavkami bych raději než na internet šel za ženským doktorem. Ten (asi lepší ta) poradí - nebudeš první komu taková kosmetická záležitost vadí.
A za trojky se nestyď. Naopak - hned tak brzo ti nespsadnou na břicho jako těm děvčatům co je dnes mají velké, ale i těžké.
Potřeby velikostí se ve společnosti zbytečně přehánějí. U obou pohlaví. zrovna tak jako tebe trápí velikost, tak zas na druhé straně řada chlapců se trápí se svou, přesto běžnou velikostí.
Za své tělo se nestyď - a buď svá. mám za to, že většina kluků víc ocení povahu děvčete než super velikost poprsí.

Bronzový

V nějakým časopise, snad Bravíčku, jsem kdysi četl něco o izolepě a jakýmsi vytáhnutí bradavek, ale asi by sis měla promluvit s nějakou holkou, neni to nic nenormálního. Určitě se není za co stydět.

Stříbrný

Já jsem četl o nějaké staré zkušené sestře na porodním, která přišla za maminkou s vpáčenou bradavkou a: "...ukažte.. hm... hm..." a dvěma prsty škubla, maminka zařvala ale bradavka byla venku :-) (to samozřejmě nepíšu jako návod k použití, nejsem stará zkušená sestra z porodního :-D )

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.