2vk2

Pomozte mi!

V úterý mám být hospytalizovýna na psychiatrickém oddělení v Motole a mám z toho hrozný strach! Byli jste tam někdy? Já vím, že jste tam asi nikdy nebyli, ale nevím co mám dělat!

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Vždyť je to normální nemocnice, tak stejně jako když jdeš na chirurgii, kde navíc ti ještě způsobí bolest nějakým zákrokem. Tady na psychiatrii je nutné pouze sledovat tvůj stav z důvodu, aby nasadili ty správné léky.
Řekl bych, že vlastně jedeš na rekreaci.
Nesmíš věřit pověrám o klecích, poutání řemeny apod. Pokud tvůj zdravotní stav (myslím psychiatrický) není tak závažný, že bys poškozovala sama sebe nebo byla hrozbou pro okolí, nebude třeba použít např. svěrací kazajky.

Další odpovědi
ReHu

Souhlasím s Miroslavst.
Až budeš zpátky, ozvi se 🙂.

Michal

Hlavně klid,lidé si dodnes spojují psychiatrii s nejhoršími druhy léčení,bití kazajky a kdoví co ještě.Myslím si,že budete mile překvapena a navíc i duše může stonat.

roxy52

Opravdu není z čeho mít strach.U nás v česku jsou profesionálové.Teda zatím.Ti dobří lékaři odejdou do světa,kde za svoji práci dostanou odpovídající plat.