Evanescence

Pomozte,je to ohledně minecraftu

Nedávno jsem se stala adminkou na serveru,a na spoustu jinych jsem videla stavby v podobe koule ne doslova.a ted bych to chctela skusit,prje je na to nejaky prikaz,ten sem uz skusila ale misto aby se mi udal na zem tak se mi udela pod zem.prosim nevite co stím? popripade dekuji za kazdou odpoved a radu

Odpovědi
Calimë

to záleží na serveru, jaké příkazy jsou naprogramovány a jak se jmenují

Manijak

Tak je to většinou wordedit a když to chceš udělat, tak musíš být ve vzduchu aby se to udělalo kolem tebe.