Avatar uživatele
novottom

Pomoste s výběrem batohu od dc

Dobrý den,
potřeboval bych poradit s výběrem batohu pro svoji neteř. Je její 14 a strašně miluje skate oblečení a hlavně značku DC. Rád bych jí k narozeninám koupil batoh od této značky. Jen protože módě dvakrát nerozumím, pomozte mi prosím vybrat jeden z těchto modelů.

http://www.snow­bitch.cz/ostat­ni/batohy/dc/

za sebe se mi líbí ten modrý s názvem: DC – STRATFORD batoh

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr, slad08 před 4669 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
slad08

Díval jsem se na ně a myslím, že by se jí mohl líbit tento DC – VARTAR batoh, ovšem je cenově nejdražší.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Souhlasím s tebou z těch co tam jsou se mě taky nejvíc líbí,ale netuším jestli se bude líbit neteři.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
baghira

Kolik lidí tolik chutí. Já bych zase volil ten červený HOT.
Ale myslím, že je to jedno – a kdyby se neteř tvářila, tak jí nenápadně připomeň to o tom darovaném koni a jeho zubech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Ten DC straford je pěkný, taky je ještě hezký ten DC vartar, oba tak nastejno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Taky se mi nejvíc líbí Stratford, má pěkný tvar – zaoblený (ale ne kulatý), a i na výšku je tak akorát. Ty modely „Hot“ mi připadají trochu jako krabice, ale možná jsou jen nafoceny ze špatnýho úhlu :) Já osobně mám modrou barvu ráda, takže u mě by byl Stratford jasnou volbou. Nevím ale, jak je na tom s barvama vaše neteř. Dneska už se sice na barvy moc nehledí, ale pokud je neteř vyloženě „holčičí“ typ, vybrala bych asi spíš ten Vartar – hezky vypadá jak ta červená, tak i ta žlutá varianta.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek