aaaaaagggd

pomooooc brýle

Dobrý den, na očním mi měřili dioptrie a já jim odkejvala že vidím dobře s domněnkou že to bude dobrý. Jenže to dobrý nebylo. Půjdu znovu k očnímu na přeměření zraku. Myslíte že budu platit další peníze za jedno nový sklíčko když mám záruku?

Odpovědi
anonym

Nemyslím, že by se záruka vztahovala na to, že si koupíš něco jiného, než chceš (potřebuješ)…
Ale pokud je to sklo dosud neopracované, mohla by ses v optice domluvit, aby je vzali zpět. Pokud už je napasované do obrouček, nové zaplatíš – co by s tím, které nechceš (nevyhovuje ti), optik dělal?