Anett123

Pomoooc je to nutný

Bude tady někdo ochotný a pomůže mi? Budu za to moc vděčná!!
1.Které síly působí na těleso ponořené v kapalině?
2.Jaký směr mají tyto síly?
3.Jak se nazývá tlak v kapalině, který je vyvolán působením gravitační síly Země na kapalinu? Na čem tento tlak závisí?
4.Na čem závisí vztlaková síla, působící na těleso v kapalině?
5.Závisí vztlaková síla na materiálu ponořeného tělesa?
6.Závisí vztlaková síla na hloubce ponořeného tělesa?
7.Co je to hydraulické zařízení a k čemu se používá?

Nejlepší odpověď
led

Odpovede na otázky sú uvedené v učebnici. V prípade nejasnosti textu v učebnici a v zošite, požiadaj svojho učiteľa o krátke zopakovanie látky a vysvetlenie nejasností. Najlepšie je tak urobiť priamo na hodine, ale prídi čo najviac naučená.
Z praxe viem, že ak žiak požiada o vysvetlenie témy z dôvodu nepochopenia, učiteľ látku zopakuje. Aj jemu ide o vaše znalosti.

Další odpovědi
dj.david1234

Koukni na wikipedia.cz , ale takhle ti to učení moc nepůjde, když za tebe budou ostatní hledat informace.. když si to najdeš sama, bude to pro tebe mít jínou cenu.
Nebo taky koukni do učebnice