on+ona

Pomooc svědí mě nohy

Svědí mě nohy hlavně večer většinou lýtka a stehna. Co to muže byt? A co s tím?

Nejlepší odpověď
Drap

Může to dělat i jen suchá kůže. Namaž si je něčím.

Další odpovědi
NikkiHeat

To mám někdy i já. Může to dělat počáteční cukrovka. Zvýšený cukr v krvi. Taky to může dělat žluč co se dostává do krve – žlučový kámen. Taky to může být alergie. Zkrátka šupky hupky k panu doktorovi…

Miluš11

Ahoj měla by SIS někam zajít protože to můžou být neviditelné plísně,ale neboj je to vlastně neviditelný exem ;)

Akzeret

Poslední dobou mě večer svědí celé tělo. Máme hodně tvrdou vodu a já jsem celkově na kůži hodně citlivá (kromě opalování, spálená poze jednou). Pomáhá obyč tělové mléko ;)