JájsemRaibek

Pomohlo by, pokud by se mi něco stalo?

Mám si hodit mašli, nebo ne? Toť otázka.
Na Facebooku mi píše toto:
Sorry, something went wrong.

We're working on it and we'll get it fixed as soon as we can.
Jak teď budu žít?

Nejlepší odpověď
quentos

Jelikož vědí, že podobných závisláků je celá řada, tipoval bych, že opravené to bude co nevidět (ostatně to tam i píší).

… a tenhle znáš?
Už dva dny nefunguje Facebook. Lidé s pláčem vybíhají ze svých domovů, každý v ruce drží štus fotek, mává jimi sousedům před obličejem a křičí: „Líbí se ti to? Líbí se ti to?!“

Další odpovědi
anonym

Nech je, ať pracují, když se jim to pokazilo, ale hlavu si nech na krku.

mojitek

ha ha,bez FB nemá cenu žít !!! :D

ale už to funguje,tak nepáchej tu sebevraždu

gecco

Pro takové příležitosti je dobré mít někde poblíž ´schovaného´ kamaráda – a nebo doma placatku (až soudek – dle ´výdrže´) rumu…
😉

VeRe1983

A já myslel, že mě zabanovali. Dovolil jsem si kritizovat amerického prezidenta kvůli jeho nečinnosti v boji s IS. Takže svoboda projevu možná ještě existuje, hurá.