Hamon

Pomohlo by značkování výtržníků barvou k omezení výtržností na fotbalových stadionech?

Vždy je nejhorší identifikovat pachatele. Takže označkovat barvou by mohlo pomoci identifikovat ty, kteří byli na místě výtržnosti a následně je ztotožnit.
Samozřejmě to nechápu jako důkaz, že člověk páchal výtržnost, k tomu musí sloužit kamerové záznamy a svědectví, ale zajistilo by to, že by většina výtržníků nemohla jen tak zmizet v davu. A muselo by jít o nějakou smývatelnou barvu, kvůůli nevinným…

Odpovědi
Seznam.cz

Soukromí sekuriťáci používají svoje provokatéry k rozpoutání hromadné rvačky. Někdy i měšťáci. Nejlepší způsob jak zabránit násilí na stadionech je zakázat hru na veřejnosti.