Pomohli finančně z USA, když byly u nás záplavy tak, jako pomohlo Rusko?

Odpovědi
Emefej

Bydlím přímo na břehu Labe, vyplaveni jsme byli už několikrát, jednou docela devastujícím způsobem. Veškeré škody jsme vždy hradili z vlastních zdrojů a z pojistky. Žádnou finanční pomoc z Ruska jsem mikdy nedostal, ani o takovém případu ze svého okolí nevím. Kolik dali Rusové po povodních tobě?

anonym

Aneb stavba věty v praxi.