Rhadley

Pomohli by jste mi prosím poskládat větu ze slovních druhu? .. 7,2,1,5,8,2,1

Odpovědi
Kelt

a v čem je problém? 7 je předložka, 2 adjektivum, 1 substantivum, 5 je sloveso, to musí být v každé větě 8 je spojka a další čísla se opakují. Musí to být v tomto pořadí?
Prosím . S líným Rhadleym pracujte a buďte klidní lidé.

ivzez

Vyjmenuj si zadané slovní druhy, pak už to půjde téměř „samo“.
Větu sem pak napiš, zkontrolujeme ti ji.

anonym

S přenádhernou ženou i slizkým mužem.

Funna

obě věty nejsou dobře…pánové, neumíte snad počítat do sedmi? 🙂 jeden tam má 6 slov, druhý 8…
Vedle pěkného auta stála i pěkná žena.

Anduliska

Na zaprášeném dvorku výskaly i malé děti.

ivzez

@Kelt:
vyjmenovat slovní druhy měl Rhaddley …