zzzzz

Pomohla vám elektronická cigareta přestat kouřit?

Nebo pomohla vám alespoň kouření výrazně omezit?
Kouřím cca 10 cigaret za den, a chci to omezit tak na 3, ale moc se mi to nedaří, před dvěma lety jsem si koupila el. Cigaretu Nick, ale nebyla moc dobrá, chutnalo to odporně a musela jsem vší silou vdechovat, abych do sebe něco dostala, no cigaretu to vážně nenahradilo. Ale teď jsou prý na trhu nějaké nové a lepší, tak se chci zeptat, zda s nimi máte nějakou osobní zkušenost. Všem předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Ano,koupili jsme si s manželem každý el.cigaretu EGO-W a opravdu už normální cigarety nekouříme.Já jsem kouřila tak 2–3 cigarety denně,ale manžel podstatně víc a veškeré pokusy přestat se mu nikdy v minulosti nepovedly.Dnes mu dal syn cvičně jednu Camelku a točila se mu z toho hlava.Tento typ el.cig.nám poradil soused,je lepší si připlatit,ty levné za nic nestojí.Dali jsme za obě v sadě 2000,–Kč -v ceně jsou i náplně,které vydají za 10bal.cigaret pro každého.

Další odpovědi
anonym

Já se trochu vetřu k zzzzz a také bych chtěl poradit s el.cigaretou. Já,na rozdíl s zzzz kouřím až 30 cigaret a už mě to ruinuje jak ve zdraví,tak i finančně. Lidi,dejte radu.Na takovou,třeba „mít pevnou vůli“ nereaguji!

briketka10

MÁM DVĚ OPTIMY OD KUŘKDECHCEŠ A KOUŘÍM JEN DOMA,ABY MI TO TU NESMRDĚLO-TABÁKOVOU A KÁVOVOU PŘÍCHUŤ.SAMO,ŽE KLASICKÉ KOUŘÍM STÁLE..JAK SE ŘÍKÁ KE KÁVĚ,ALE TA E-CIG.MI NYNÍ K TÉ KÁVĚ TAKÉ CHUTNÁ.ZÁLEŽÍ NA VŮLI PŘESTAT..
musela jsem si taky připlatit, ty levné vytékají do úst a jsou opravdu nekvalitní..

to jsem okopírovala ze staré odpovědi asi 140 dní z modré lišty, když jsem byla jako nováček a psala caps lockem

Kohut57

Mně ne, přestal jsem kouřit ještě dříve, než se objevily. Chtěl jsem být s blízkou osobou, které to vadilo, tak jsem prostě přestal. Je to 5 let a přednosti nemusím asi vyjmenovávat. Ale restrikce by určitě mnohým pomohla. Je to pouze o přirozenosti. Přirozené je nekouřit tak , jak k tomu ten který přišel, tak to i opustit. Jde o styl života , bez volního potlačování , jen si zvolit jinou náplň času. Stejně tak i s alkoholem a jinými zlozvyky. Nikdy jsem tomu nevěřil a do krve bych se přel, dnes jsem úplně jinde a nejsem žádný suchar nebo puritán, jen jsem se sebou spokojený, jako jsem nikdy nebyl. Vzhled, zdraví,spokojenost , hodnoty jsou u mne najednou zcela na jiné vyšší úrovni. Věřte, nevěřte, je to tak.

david22

Zkusit to snižovat velmi postupně. Každý týden snížit denní počet pouze o jednu cigaretu – to se dá.

Dále existují i různé kurzy na odvykání kouření.

KdoSiOdJinud

elektronická cigareta nepomohla, nejvíc pomohla přítelkyně nekuřačka a pak žvýkací tabák 🙂 Je to sice z bláta do louže, ale nesmrdí to tolik a žvýkat se odvyklo snadněji než kouřit.

Nicméně teď už je zase vše zpátky ve starých kolejích 😁

anci

Nepomohla, prostě to není ono. Na mě to nepůsobilo vůbec přesvědčivě.

anonym

Zdravím, slyšeli jste již o převratné technologické novince IQOS? Ptáte se, jak funguje? IQOS zahřívá tabák na nižší teplotu, ze které se z něj sice uvolňuje nikotin, ale o dost méně látek navíc. Lajcky řečeno se jedná o modernější a sofistikovanější verzi inhalátoru. Více info https://iqoshop.cz

Dominno

mě elektronka výrazně pomohla, sice kouřím pořád, ale výrazně méně než kdy dříve, já např. kupuji tyto náplně a to mi k občasnému kouření naprosto vyhovuje https://www.nc­.cz/joyetech-ego-aio-d22-xl-2300mah-stribrna-1ks_d348663.html

MarkettB

Ahoj :) já když jsem začínala s e-cigaretou, tak jsem se ze začátku nedokázala vyvarovat tomu, že jsem si semtam dala i normální, prostě jsem asi potřebovala odklepávat popel nebo nevím :D ale časem už jsem normální cigarety vypustila úplně a teďka jsem jsem jenom na své eGo-T, s liquidama koureniNabaterky Mentol 10ml nebo Vanilka 10ml, takže mě ani nynější novinky na cigaretách (mačkací čudlíky) neovlivní a zůstávám pěkně u e-kouření :)