annas

Pomohl vám někdy humor v obtížné životní situaci? Je humor kořením života a v těžkých situacích vítaným pomocníkem?

Upraveno podle Reader's Digest Výběr

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
fcoop

jiná odpověď

On humor – obecně – je – nutný k přežití,jako takovému.Kdyby zmizel,na Nuselském mostě by byl nával.
Jsou ovšem situace,kdy nepomůže,jednoduše proto,že nikoho nenapadne vtipkovat,protože má úplně jiné starosti.

Další odpovědi
Illines

Ano

anonym

Ano

Ano, pomohl. Jen je někdy hodně těžké uvědomit si, že každá situace se dá brát i z humorného hlediska.

Drap

Ano

S humorem se musí přistupovat k celému životu. Snáze se tím dají eliminovat různé stresové a nepříjemné situace. Jinak si to ani nedovedu představit.

led

Ano

Je vždy lepšie zobrať situáciu s nadhľadom, prípadne humorom, než seba i druhých stresovať a deptať. No nie každý to vo vyhranenej situácii dokáže prijať.
Okrem humoru veľakrát pomáha aj hudba a spev.

Babsi

Ano

A když nepomůže, tak nase*e hodně lidí a někdy to za to stojí… :D