Pelfiee

Pomohl vám kinedryl při cestování busem někam daleko?

Nejlepší odpověď
anonym

Tak do 14 jsem bez Kinedrilu nemohl ani ´pár´ kiláků autobusem nebo autem, s Kinedrilem bez problému (tehdy třeba do NDR 😉 ).
A pak mne to přešlo…
😉

Další odpovědi
marci1

Mám to jako „mowla“. Asi do 19 let jsem cestovala autobusem nebo autem jen s Kinedrylem ( na delší cestu i dvě tabletky ) a poté najednou pohoda. Teprve pak jsem si to cestování užila. 🙂
Doplňuji:
Doporučuje 9 z 9 zákazníků, kteří si jej koupili. 🙂
http://cestovni-medicina.heure­ka.cz/kinedryl-por-tbl-nob-10/recenze/

da ny

Zkoušela jsem ledacos, Kinedryl stále vede…
Nic mne nepřešlo, zvládala jsem to bez úhony jen za volantem nebo vedle řidiče..
V autobuse si vybírám / objednávám místo v přední části.
Vzadu mi při cestě nad 30 km nepomáhá ani Kinedryl :(

Monca_a

Dřív jsem myslela že je to zbytečne a tak při cestě autobusem do Paříže jsem vynechala.. Chudák celí autobus 🙂 schitala to jedna bába předemnou 🙂 ještě že jsme tam jeli na týden a měla oblečení náhradní =) teť už nikdy bez kinedrilu nikam vživotě..