Pomohl by Michaelovi Schumacherovi mikročip?

V roce 2014 vyšel tento článek: http://isport­.blesk.cz/cla­nek/blesk-sport/210052/sch­umachera-maji-po-prazdninach-pustit-domu-mikrocip-ho-ma-postavit-na-nohy.html
Píšou v něm,že Michaelovi Schumacherovi by pomohl speciální mikročip,ale ten nápad se zatím nekonal. Myslíte,že by mu mikročip pomohl k tomu,aby zase normálně chodil a mluvil? Ten mikročip mu měl být voperován do mozku.

Odpovědi
Cenobita

Myslím, že lidský (a nejen lidský) mozek je takové tajemství, že ho zcela ještě ovládat nedokážeme, pokud se dostane člověk do koma, tak je jen v moci samoopravných mechanismů mozku, zda se probere či neprobere, lidé se mohou nějakým způsobem snažit pomoci – psychofarmaky, farmaky a nebo tím čipem, ale platí: „Lékař léčí, příroda uzdravuje.“