d4we

Pomohl by mi někdo z překladem ? Chci na tetování větu : dosáhnout cíle. Mělo by to být assequi metas ale nejsem si jist

Odpovědi
ReHu

A zkusil jsi překladač na Google?

odpomass

Řekla bych „assequi metam“.

d4we

Google jsem zkoušel, ale při rozhodnutí že si nechám vytetovat nápis na celý život bych ze zkušenosti googlu moc nevěřil. assequi metam už mi taky někdo přeložil což bych považoval taky za správné, ale jelikož jsem dostal i jiné překlady tak mě to hodně zmátlo např. „metam contingere“.