POMOCTE MI PROSÍM NALÉHAVÉ

CHCI KLUKA jsem normální holka hraju tennis a cvičím MMA a jsou tam moc hezký kluci a já bych jednoho chtěla oslovit ale nevím jak pomocte mi prosím nejsem dokonalá , ale dalo by se říct že jsem hubená ahezká. A co dyby mě nějaký kluk nechtěl? Jak mám zýskat jiného prosím pomocte mi. děkuji za odpovědi. Wendysek.W

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Michal samozřejmě lže. Kluka můžeš mít třeba už ve školce a sex je legální už od patnácti, nikoli až od osmnácti.
Použij řeč těla, nápadné pohledy jeho směrem a svůdné mrkání napoví více, než si myslíš. Když už si toho všimne, zkus zapříst konverzaci a třeba ho i někam pozvat. To se sice tradičně radí klukům, když chtějí získat holku, nicméně nikde není psáno, že se to nemůže naopak a navíc kluci aktivitu ocení - jsou neradi, když se vše nechává jen na nich a navíc můžou být zrovna tak ostýchaví.
Jinak na téma, jak získat kluka, už tady bylo minimálně osm odkazů: http://www.odpovedi.cz/… . Slovo "pomocte" v češtině neexistuje.

Další odpovědi:

Zlatý

Já jsem kluk !

Umíš plavat ? Nejsi pod zákonem ?

POD 18 LET NESMÍŠ MÍT KLUKA

Zlatý

Koukám, že Michal zase pindá z hladu.

Zkus jakoby omylem jeho směrem odpinknout míček, a pak si pro něj dojít se slovy: " Doufám, že jsem tě moc nepraštila."
A kdyby tě nechtěl, tak časem tě bude chtít nějaký jiný. Hlavně netlač na pilu. Ono "teď chci mít kluka" opavdu nefunguje, dej věcem volnje průběh....

Bronzový

Tak za prvé, MMA ? Obdivuju tě :) miluju tyhle sporty, snad se někdy taky tam dopracuju.
Za další, dneska ta hubenost hraje celkem roli, ale né vždy. Toho kluka normálně oslov, usměj se a uvidíš co dál. A vždycky se najde nějaký kluk, který tě chtít bude :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.