Pomocte mi … je to číslo 666? Nebo je to jiné nebo i další čísla?

Z7-I-5
Najděte všechna trojmístná přirozená čísla,která jsou beze zbytku dělitelná číslem 6 a ve kterých můžeme vyškrtnout jakoukoli číslici a vždy dostaneme dvojmístné číslo ,jež ej také beze zbytku dělitelné 6.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

A budeš se ptát kolikrát?
je to 666 což je trojciferné, vydělené vyjde 111 a když odděláš kterékoli číslo, bude dvojciferné 66 a to je ve výsledku dělitelné 6 a vychází 11.