rybika

Pomocí jakého ovladače,staženého z internetu zdarma, je možno prohlížet videa v mobilním telefonu vodafone s androidem?

Na jakych stránkách k němu naleznu přístup.Dozvěděl jsem se,že adobe flash player již neni možné stahovat.

Odpovědi
anonym

Každý mobil má vestavěný přehrávač videí, ale asi myslíš z youtube, zkus http://www.an­droiddrawer.com/6750/dow­nload-youtube-4-1-23-app-apk/

anonym

pokud máš na mysli youtube, tak ten umí přehrávat už pomocí html5 a flash nepotřebuje, na ostatních webech které ještě flash vyžadují umí prohlížeč v androidovi přehrávat flash video dokonce i bez podpory flashe, (prostě najde flv video a přehraje ho pomocí přehrávače aniž by na to flash použil)
Doplňuji:
jinými slovy s flash videm není problém, problémy jsou pak už jen s FLASH aplikacemi a hrami, ale ty jsou naštěstí dnes na ústupu a her a aplikací pro Android je dnes daleko víc…

SinceX

Zkus prohlížeč Mozilla Firefox pro systémy Android, stačí si to stáhnout z aplikace Google Play :)
Osobně mě to rozjel veškeré Flash aplikace, včetně her na superhrach :))