honza1414

Pomocc!!!!! . Jak mám zapusobyt na holku která mě zná jen podle vidění stíkame se veškole

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
hanny 2

jak ?

Třeba když se naučíš pravidla českého pravopisu!

Další odpovědi
iceT

jak?

hlavně dobře,nevtíravě,ale radši použij prosím mluvený projev

tom004

jak?

Přestaň „brečet“, vypiluj češtinu a zkus slovní projev.

anonym

jak ?

Děláš si z nás korouhvičku na střechu? Proč sem cpeš „anketu“, když se o žádnou anketu nejedná?! A kdyby se jednalo, tak ti tu chybí kategorie „jiná možnost“. Tu bych ti totiž vybrala já – nezkoušej zap"ů"sob"i"t na holku „,“ která tě zná jen podle vidění " a" st"ý"káte se ve škole.
Zkus si zadat do vyhledávače stejný dotaz a potom už čti a čti. Návodů je tam nepřeberné množství. Tady dostaneš pár odpovědí, ale stejně se budeš muset rozhodnout ty sám.
Nejlepší, jak na holku skutečně zapůsobit, je nechtít na ni zapůsobit. Chovej se přirozeně a pozvi ji na colu nebo do kina (je ale spousta dalších možností).
Chovej se přirozeně a ve vlastním zájmu zkus něco udělat s tou češtinou.

jak ?

Doplňuji:
Usměj se na ni, pozdrav… Každá holka úsměv ocení. ;)

balca

jak ?

choď v kabátu a vyžaduj po ní orální sex. ;)

ZangetsuTS

jak ?

lol nechápu jak to co hanny napsala mohlo dost nejlepší odpověd.. sorry ale dal bych to tak na nejhorší
vůbec se to netýká otázky..
Jinak jak říkali ostatní zkus ji pozdravit usmát se na ní , zkamarádit se ..

Larissa

jak?

Zkus to nejdřív s „Ahoj!“…

anonym

jak ?

Ty krávo, tak na mě si zapůsobil, už jenom tou psanou formou, za to tě „myluju“.