Avatar uživatele
SengSS

Pomoc v právnický(zákonný ) věci .

Jde o to jel jsem si tak večer chytla mě hlídka PMJ dali mi dýchnout což dopadlo negativně a ale test na drogy byl pozitivní na amfetamin , z čehož jsem byl absolutně mimo a nevěděl jsem která bije po čtyrech hodinách na CPZ jsem jel jak zločinec s klepetama na záchytku kde mi vzali moč a odebraly krev , samozdřejmě bylo moč negativní ( je to prý o dost přesnější test než na krev ) ale teď se údajně musí čekat na testy z krve o co se prý stará soudní znalec v oboru a za 10–14 dnů by měl být soud kde by měli uzavřít tuto pro mě absolutně nehoráznou chybu ( testeru ) ale jde o to mohu do té doby jezdit jelikož řidičák mi vrátily a nic v tom smyslu jako že zákaz řízení jsem nepodepisoval a nic , pan doktor mi jen sdělil že je to v pořádku a i ta krev by měla být v pořádku a že mohu jezdit ale policisti mi ke konci ( až kždy jsem se zeptal ) sdělili že jezdit bych neměl co to znamená a co můžu dělat proč mi nedali žádný papír o zadržení ani o tom co pan doktor uvedl a jaký byl jeho výsledek , můžete mi v tom někdo poradit ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4521 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Pokud máš řidičák a nebylo uděleno žádné omezení, tak neni důvod, proč bys nemohl jezdit.Teď nemůžeš dělat nic, jen čekat až budou známy výsledky testů.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Při silniční kontrole se policistovi ČR na PC objeví, že u daného řidiče probíhí správní řízení. Jednou jsem se takto odvolal a půl roku jezdil bez problémů, než mi přišlo z Min. dopravy rozhodnutí o zrušení rozhodnutí MP, dostal jsem zpět plný počet bodů a složenkou mi vrátili zaplacenou pokutu.
Počkej si na výsledek a poté bych na tvém místě podal stížnost na pochybení a nezákonný postup při běžné kontrole, kdy pochybnosti by měly svědčit ve prospěch podezřelého. Navíc se jedná o omezování osobní svobody, ušlý zisk a poškození dobrého jména. Kromě toho by šikovný advokát podal žalobu na ochranu osobnosti s odškodným, jehož parametry byly konečně po letech novelizovány, takže cca 30–50 tisíc Kč bych navrhl a i výsledných 20 by pak byl slušný úspěch.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tatanka

Pokud Ti policistou či orgánem činným v trestním řízení řidičský průkaz nebyl odebrán nebo jeho činnost pozastavena, tak bych do rozhodnuti soudu určitě jezdil v klidu. Na nějaké slovní doporučení policisty nelze brát zřetel.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek