Adri ..

Pomoc v powerpointu.

Nevím, jak v powerpointu udělat to, že dám na pozadí obrázek a přes to 12 kolonek s čísly, aby když na to kliknu, tak to políčko zmizelo a byla by odkryta jen část obrázku. Nevíte jak to udělat ?

Nejlepší odpověď
Alesh

Je to vcelku jednoduchý, poradím ti když tak přes skype nebo icq, nechce se mi to tu vypisovat.
Dělá se to přes vlastní animace v možnostech efektu se musí nastavit aktivace kliknutím na daný objekt.