Gami.Pet

pomoc :( sekla stranka

něco stahuji a mě se ta stránka sekla nejde zavřít otevřela jsem na startu chrome a ta strana nejde zavřít a furt se mi to neztáhlo co mám dělat?segra mě zabije :DD
Doplňuji:
Dobré už se mi odeskla něco jsem pomačkala a rozjela se divné :D

Nejlepší odpověď
Bedy

No radši bych si vyžádal výpisy z RSITu, jestli tam třeba něco nechtěného není.

RSITstáhnete odsud: http://images­.malwareremoval­.com/random/RSIT­.exe

Po spuštění klikněte na Continue (nechte nastaveno 1 month). Teď to chvilku projede a v Tento počítač – C:\RSIT vytvoří dva výpisy – log.txt a info.txt. Ty mi prosím nahrjate naleteckou poštu a pošlete mi odkaz.

Jinak nedoporučuju používat Google Chrome, sleduje aktivitu svých uživatelů (svým způsobem špehuje) – už si toho všimli v EU a chystají sankce vůči Googlu.
Místo něj doporučím jiný prohlížeč, například Internet Explorer nebo pokud jste si zvykli na Google Chrome, doporučím SRWare Iron.
Iron je úplně stejný, jen nešpehuje.