player242

Pomoc s vybýráním hororu:P:D

Ahoj všichni, chtěl bych se zeptat, jestly by mi někdo neporadil s vybírním hororu, který je sice hororoví, ale s minimem krve. Chtěl bych se totiž bát, ale tu krev tam nemusím. :D:P Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Pusť si přenos z poslanecké sněmovny.

Další odpovědi
dudu

Už přečíst si Tvůj dotaz je docela horor a kupodivu ani krev neteče…

Michal Kole

Bazén natáčel jsem v libereckém aquaparku

verunka483

všichni tak důležitě komentujou ale nepíšou žádný název… :D zkus paranormal activity, já jsem se bála už u jedničky :D jestli se chceš FAKT bát, pusť si třeba trojku ..:P

Skeptik

Vyjdi na střechu paneláku, jdi na kraj, zavři oči a snaž se chodit tak, abys nespadl.

Pozn.: (Ne, že to fakt uděláš.)

MacChill

ad Skeptik – tázající se ptal na něco bez krve :)

Skeptik

Ad MacChill: Ehm, kde na tý střeše vidíš krev?