player242

Pomoc s vybíráním Smasungu.

Ahoj všichni, potřeboval bych poradit s vybíráním mobilu. Chtěl bych naněm rozjet 3D hry jako je mobilní Dead Space atd.. Co největší displej, nejlepší procesor a hodně RAMek, ale co nejlevnější. Předem děkuji. Samozřejme že s androidem určitě ne Win.
Doplňuji:
Oprava Samsungu**

Nejlepší odpověď
www

Promiň, ale pokud chceš veškerá technická nej, nemůžeš chtít současně nejmenší cenu.
Z hlediska technických nej to bude asi Samsung S II. Ovšem, není nejlevnější, spíš naopak 😁.