Michael66

Pomoc s výběrem vozu.

Dobrý den, moc se nevyznám v autech a potřebuji trochu pomoct. Chci se koupit starý auto (klidně 15 – 25 let za nízkou cenu)- nějaký osobní auto, nebo minibus, ale ne offroad. Mám na to auto celkem 3 požadavky – hodně velký, robusní a „nezničitelný“(něco na čem se dá najezdit o hodně víc kilometrů, než vydrží průměrný vůz a může jet po asfaltu/sněhu/štěr­ku a neporouchává se), nesmí mít extrémní spotřebu (chápu, že spotřeba něcěho takového musí být větší, ale nechci něco co bere 15–20 litrů). Žádné další požadavky na rychlost a výbavu nemám. Je to asi hodně neobvyklý dotaz, ale budu rád za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Pecudka

Co takhle V3S?

Další odpovědi
anonym

jediné takové auto, které znám je škoda forman, vydrží hodně, jen ta bezpečnost neni vysoká ;D

Deli

Auto nad 15 let je už před hrobem…
Takto staré škodovky budou před rozpadem a samý rez, rozhodně tedy ne nezničitelné. Hodně velké také zrovna nejsou.
Přehodnoťte požadavky, přidejte korunky a pořiďte si něco mladšího a spolehlivějšího.

janek66

Co tak Trabanta?Teď jsem se díval na dokument Trabantem po Africe.Je nezničitelný, projede skoro všude, do kombíku vleze opravdu hodně, spotřeba po Africe byla 6,5 litrů, je levný opraví ho každý opravář – i pan Hanzlík ve filmu Slavnosti sněženek…
Můžu jen doporučit 🙂