sgr

Pomoc s receiverem

Vlastním receiver Opticum XTS 703p a nechce mi v něm jít internet píše mi to hlášku (připojení k internetu se nezdařilo) jestly někdo máte stejný typ a funguje vám v tom internet napište prosím

http://www.di­polnet.cz/com­bo_receiver_op­ticum_xts703p_­dvb-s2-dvb-t__A99439.htm

Odpovědi
Jikra

Tak sem čekal že nastoupí odborníci přes internet a ono nic. Tak já to zkusím, ale možná budu mimo mísu.Kupoval sem TV s internetem a když sem ho chtěl oživit tak sem samozřejmě musel rozbočit kabel do PC a TV nějakým napájeným rozbočovačem od Asusu a v TV to po mě potom chtělo v menu vypsat údaje od poskytovatele internetu tzn. IP adresu, Masku, Bránu atd. a pak to teprve makalo.Tak snad se ještě někdo ozve kdo to dokáže popsat líp.