DaZd

Pomoc s Prezentací

Jak udelam u prezentace aby mi slovo vypadalo jako hypertextovy odkaz a kdyz na nej kliknu aby me presunul na jinou stranku v prezenaci?

Odpovědi
Maussy

Snad umíš anglicky, nechce se mi to překládat:

In Normal view, select the text or the object that you want to use as a hyperlink.
On the Insert tab, in the Links group, click Hyperlink.
Under Link to, click Place in This Document.
Do one of the following:
Link to a custom show in the current presentation:
Under Select a place in this document, click the custom show that you want to use as the hyperlink destination.
Select the Show and return check box.
Link to a slide in the current presentation:
Under Select a place in this document, click the slide that you want to use as the hyperlink destination.

Zdroj: http://office­.microsoft.com/en-us/powerpoint-help/create-a-hyperlink-HA010021479.aspx

marťa382

Napíšeš to slovo a klikneš na něj pravým tlačítkem myši – potom dáš hypertextový odkaz a vlevo bude ODKAZ NA: a tam vybereš Místo v tomto dokumentu a vybereš snímek. Snad jsem otázku pochopila správně. :)

alexandra

Tady jsem našla nějaký návod,jestli to pomůže

Zdroj: http://office­.microsoft.com/cs-cz/powerpoint-help/vytvoreni-hypertextoveho-odkazu-HA010021479.as­px#BM2