Hanuljak

Jak byste prosím napsali v němčině tento text?

Jak byste prosím napsali v němčině tento text:

Znovu bych Vás chtěl upozornit na nezaplacenou fakturu, která byla splatná 14.12.2015. Mail od našeho ekonomického oddělení jste dostal a velmi naléhavě Vás žádám o okamžitou nápravu. Mohl byste mi prosím sdělit v čem je problém? Velmi mě osobně mrzí, že nám ani nesdělíte důvod, proč jste fakturu doposud nezaplatili. Takto se přece nebudují dobré obchodní vztahy. Vždy se Vám snažím maximálně vyjít vstříc, tak mi prosím napište, kdy fakturu zaplatíte, ať celou věc můžeme uzavřít. Celkově mi přijde platební morálka Vaši společnosti zvláštní, určitě se můžeme domluvit, pokud budete více objednávat na delší době splatnosti. Všechno jde, ale nemůžete dělat mrtvé brouka a nereagovat na naše urgentní maily.

Víte, že se snažíme, ke každé poptávce se sejdeme ve více lidech a řešíme to, ale zájem musí být oboustranný a mě jen zaráží, že snad neexistuje faktura, kterou jste zaplatili včas – čím to prosím je? Máte nějaké platební problémy? Dejte mi prosím dnes vědět, ať mohu informovat ekonomické oddělení a pojišťovnu.

Odpovědi
Pájo

Pošlete si to třeba sem: http://www.skri­vanek.cz/cz/pre­klady/ , tady se Vám s tím asi nikdo (zadarmo) překládat nebude… Nebo se mýlím!? ;)