perry001

pomoc s investováním na xtb.cz

Dobrý den, stáhl jsem si platformu pro investování na stránkách xtb.cz a „hraju“ forex, komodity a indexy. Když chci ale cokoliv nakoupit, píše mi to že „Nelze obchodovat mimo obchodní hodiny instrumentu“. Kde prosím najdu kdy se dá s produktem obchodovat? Děkuji moc za každou radu.

Odpovědi
kazisvět

Ve všední dny. Forex začíná kvůli časovému posuvu již v neděli ve 22.00h našeho času (otevírá Sydney) a končí v pátek ve 22.00 (zavírá New York).

Zdroj: www.forexmarket­hours.com/mar­kethours.php

Michálek1245

Dobrý den, obvykle je to ve všední dny v pracovní hodiny. Ale počítejte s tím, že to nejsou naše pracovní dny a pracovní hodiny, ale hodiny v USA případně v jiných akciových domech. V tomhle ohledu je fajn třeba software na správu dluhopisů a to hned z několika důvodů. Jednak jsou dluhopisy přehlednější, ale za druhé ten software je efektivnější právě v té správě.