Radek Sevcik

Na tabore se mi libila jedna holka, ji je 13, me 14 a mam na ni FB tak ji chci nejak rict ze se mi libi ale nevim jak?

Dobry den, na tabore se mi moc libila jedna holka, ji je 13, me 14 a mam na ni FB tak ji chci nejak rict ze se mi libi ale nevim jak. Navic nevim jestli bude mit zajem, protoze vypadam mladsi nez na 14. Dekuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Prvně jí musíš napsat na ten facebook, psát si s ní dýl a až si budete psát důvěrně a hezky a budete si rozumět, tak se jí zeptej jestli má kluka(pokud ano, tak jim nelez do zelí a buď si počkej až se rozejdou a nebo si najdi jinou), ona už tou otýzkou trochu pochopí kam tím směřuješ, takže když ti napíše že ne, tak už trochu bude počítat s tím že se jí zeptáš jestli by chodila s tebou. Ale možná bys prvně se s ní měl sejít, než jí nabídneš vztah, měl bys ju pozvat ven, nebo do kina, nakupovat, do cirkusu, na letní kino, atd… :)
Doplňuji:
Nejsi náhodou z Troskovic?

Další odpovědi
setapouch

Zajdi do knihovny. Paní u pultu se zeptej, kde mají časopisy pro mládež. Jdi tam a najdi časopis Bravo. Tam se dozvíš všechny potřebné triky.

Nebo použij vyhledávání.

Beer4Real

Ahoj, potkal sem tě na táboře. Seš strašně sexy, chci tě vidět. Kdy máš čas?

leporela22

Jasně BRAVO to je časopis kde zjistíš jen kraviny

MK44

To že nevíš, zda ona bude mít zájem, je normální. Ono se to vědět nedá. A to, že se Ti líbí, jí hned nemusíš říkat – ona to pozná podle toho, jak se k ní budeš chovat.