SajmonModer

Pomoc s Google Chrome

Dobré ráno,

nechtěně jsem hned po ránu zavřel celý prohlížeč. Nedají se znovu nějak otevřít ty stránky, které jsem si prohlížel? Neuložilo se to někde, jako ve Firefoxu? Bylo jich strašně moc.

Děkuji.

Nejlepší odpověď
niemand

Dobré ráno, měla by fungovat klasická historie. (ctrl+h)
hezký den

Další odpovědi
Děda Louda

Ikonka klíče veddle adresního řádku, v tabulce řádek Historie, nebo bez klikání myší podrž Ctrl a ťukni na klávesu H. Pokud nemáš nastavené mazání historie při uzavření, najdeš, cos měl otevřeno před ukončením.

VoxMortis

Jojotaké se mi to stává a chrome má bezvadnou funkci… stačí zmáčknout CTRL+SHIFT+T a otevře se poslední zavřený panel a tak můžeš pokračovat do aleluja