petinek10

pomoc s fotkami :((

Měla jsem na foťáku fotky, přes USB kabel jsem si je otevřela v počítači a chtěla jsem je přesunout do složky na počítači. když jsem je přesunula, fotky nebyly ani v foťáku, ani nikde v počítači.. Nedokáže mi někdo poradit ? :( děkuji moc.

Nejlepší odpověď
anonym

no tie už budú vo fotonebi.

skúšala ste ich vytriasť z toho kábla?

ale vážne:
skúste prehrabať adresár s dočasnými súbormi, možno tam niečo ostalo.
urobte novú fotku, dajte ju skopírovať do kompu a pozorne si všimnite, kam ju ukladá – možno nie do adresára, kam ste si zvykli ich ukladať.

iné ma nenapadá.

Další odpovědi
www

Fotky jsou v PC, pouze nedělalas přesun zcela správně a nevíš kam jsi je uložila.
Spusť hledat (lupa na klávese, nebo příkaz ve Start menu) a hledat soubory podle data změny (změnou se rozumí datum, kdy se fotky objevily v PC). Tímto způsobem je najdeš.

mosoj

  1. Fotky z foťáku se nepřesouvají ale kopírují !
  2. Pokud nejsou ve foťáku ( na paměťové kartě) tak jsi nějakým způsobem místo kopírování dala smazání !!
  3. Zde pomůže pouze recovery program na př. Recuva. Pokud jsi ještě na kartu znovu nefotila program fotky na kartě obnoví.

Doplňuji:
Pro jistotu ale zkus to vyhledávání v počítači. Je možné že některý soft dovoluje i ten přesun.

hanulka11

divné je …jak se ti mohly ztratit z foťáku
hledej pořádně kde jsi měla složku uloženou

led

„stratiť“ nie je problém… stačí si pomýliť príkazy miesto copy stlačit delete.