Avatar uživatele
petinek10

pomoc s fotkami :((

Měla jsem na foťáku fotky, přes USB kabel jsem si je otevřela v počítači a chtěla jsem je přesunout do složky na počítači. když jsem je přesunula, fotky nebyly ani v foťáku, ani nikde v počítači.. Nedokáže mi někdo poradit ? :( děkuji moc.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4114 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

no tie už budú vo fotonebi.

skúšala ste ich vytriasť z toho kábla?

ale vážne:
skúste prehrabať adresár s dočasnými súbormi, možno tam niečo ostalo.
urobte novú fotku, dajte ju skopírovať do kompu a pozorne si všimnite, kam ju ukladá – možno nie do adresára, kam ste si zvykli ich ukladať.

iné ma nenapadá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Fotky jsou v PC, pouze nedělalas přesun zcela správně a nevíš kam jsi je uložila.
Spusť hledat (lupa na klávese, nebo příkaz ve Start menu) a hledat soubory podle data změny (změnou se rozumí datum, kdy se fotky objevily v PC). Tímto způsobem je najdeš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

  1. Fotky z foťáku se nepřesouvají ale kopírují !
  2. Pokud nejsou ve foťáku ( na paměťové kartě) tak jsi nějakým způsobem místo kopírování dala smazání !!
  3. Zde pomůže pouze recovery program na př. Recuva. Pokud jsi ještě na kartu znovu nefotila program fotky na kartě obnoví.

Doplňuji:
Pro jistotu ale zkus to vyhledávání v počítači. Je možné že některý soft dovoluje i ten přesun.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hanulka11

divné je …jak se ti mohly ztratit z foťáku
hledej pořádně kde jsi měla složku uloženou

před 4114 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

„stratiť“ nie je problém… stačí si pomýliť príkazy miesto copy stlačit delete.

před 4113 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek