Pomoc s DVB-T ? prosím

Dostala jsem od ježíška dárek - televizi do notebooku. Všechno funguje jak má, v návodu stálo, že před prvním použitím doporučují vyhledat programy přes kabel (což jsem udělala a OK) a potom už lze používat normálně anténu. Ale bohužel, když připojím anténu, tak mi to ty programy nespustí a napíše že není signál. Jak to prosím funguje? Může být problém v tom,že mám pokoj "uprostřed baráku", tzn. přes několik stěn a žádné okno. Děkuji velice za pomoc.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Pro chytání pozemního signálu digitální televize DVB-T se striktně doporučuje přímá viditelnost na vysílač. Zřejmě jste správně odhadla, kde je chyba. Zkuste nejprve, kde na notebook s anténou signál chytnete, takže s nimi vyjdete k oknu, ven, na střechu apod. Pak na místě dobrého příjmu umístěte anténu a signál doveďte k notebooku ve vašem pokoji koaxiálním kabelem. Při velké délce kabelu může být potřeba zesilovač.
Bydlíte-li v činžáku, možná se budete moci napojit na svod společné antény.

Další odpovědi:

Zlatý

Pri PC TV sa používajú 2 základné typy prijímania signálu.
1 kábelový signál
2 anténny signál
Podľa použitia si naladíte spôsob chytania signálu. Vo vašom prípade máte nastavený len káblový príjem. Na prídavnú anténu potrebujete mať naladený anténny príjem signálu a vhodne silný signál. Ak v prípade DVB-T nemáte dostatočný signál - rozsypáva sa obraz na "kostičky" prípadne nemáte žiadny.
Anténu si umiestnite podľa návodu od uživateľa MK44

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 574
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 426
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.